Taşıt Tanıma Sistemi Avantajları

Shell Taşıt Taşıt Tanıma Sistemi yaygın istasyon ağı ile ihtiyacınız olan her noktada hizmetinizde. Shell Taşıt Tanıma Sistemine dahil olun. Shell kalitesini sizde yaşayın.

Akaryakıt Tüketiminiz için Tam Kontrol

Şirketinizin hangi aracına , nerede , ne zaman ve ne kadar yakıt alınmış , araçlarınız km. başına ne kadar yakıt harcamış, haftalık olarak Shell Taşıt Tanıma Sistemi sayesinde size rapor ediliyor.

Pratik ve hızlı akaryakıt ikmali

Shell Taşıt Taşıt Tanıma Sistemi ile shell istasyonda kredi kartı, fiş, imza, nakit ödeme, fatura alma, bekleme yapmadan hızlı bir şekilde yakıt ikmali yapabilirsiniz.

Ödeme Kolaylığı

Bütün ödemelerinizi tek bir noktaya yapıyorsunuz. Anlaşmalı olduğumuz bankalarda açtıracağınız kredili hesabınız sayesinde tüm ödemeleriniz otomatik olarak yapılıyor.

Anlaşmalı olduğumuz bankalar : Akbank, Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası, Denizbank, Finansbank, Vakıfbank, Kuveyt Türk, Alternatifbank, İş Bankası

Muhasebe Kolaylığı

Ayda sadece iki fatura ile muhasebe ve idari işlemlerinizin trafiği azalıyor.

Böylece masraf fişi düzenleme, fişlerin bilgisayara girişi, fişlerin kontrolü, çok sayıda akaryakıt faturası ve ödeme noktası, personel zamanı harcama, düzenli rapor alamama gibi problemler ortadan kalkmaktadır.

Litre / Kilometre Takibi

Shell Taşıt Tanıma Sistemi ile akaryakıt giderleri üzerinde tam ve detaylı bir kontrol sağlanıp, olabilecek kayıplar engellenir. Km kontrolü sayesinde aracınızın tüketim performansını izleyebilirsiniz.

Türkiye'de yaygın geniş hizmet ağı

Türkiye’de 900’ü aşkın Shell istasyonunda Taşıt Tanıma Sistemi ile bulunmaktadır. Baştan sona avantajlarla dolu bu sistemden siz de faydalanın...